poniedziałek, 22 czerwca 2015

Portret taty na Dzień Ojca

Już jutro Dzień Ojca więc intensywnie pracujemy nad niespodziankami dla taty. Jedną z nich będzie trochę nietypowy obraz.


Pomysłów mieliśmy w tym roku wyjątkowo dużo, wybraliśmy więc najbardziej nietypowe i kolorowe:) Prezentowany, został podpatrzony u kokki. My użyliśmy jednak innych materiałów a dzieci dodały dużo od siebie:)
Cała praca wykonana jest na podobraziu, na którym poprzyklejaliśmy powycinane z tkaniny elementy "taty". Dodatkowo użyliśmy cekinów, pomponów i piórek.
Wszystko jest trochę wysmarowane klejem, ale na żywo tego nie widać. Prace wiszą już na ścianie i wyglądają niesamowicie. Tacie też się podobają:)  

 

Jeśli chcecie wyczarować coś oryginalnego i unikatowego, z czego tata na pewno się ucieszy, to zachęcamy Was do wykonania podobnych prac. Można je zrobić z tkaniny, z papieru, namalować lub powyklejać. Niezależnie od sposobu wykonania, efekt na pewno będzie niesamowity:)

5 komentarzy:

 1. niezły z cynamonkowego taty elegant :)
  a pomysł rzeczywiście barwny

  OdpowiedzUsuń
 2. Nono... Elegańcik ;-) . A pomysł ogólnie bardzo fajny :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy, dziękujemy i w tajemnicy powiem, że tata nie nosi kapelusza ani wąsów ani muszki tylko czasami okulary i to zazwyczaj przeciwsłoneczne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. aż się uśmiechnęłam.... swietny portret, wykorzystam w przyszłym roku ...

  OdpowiedzUsuń