piątek, 12 stycznia 2018

Piasek kinetyczny- wiele godzin świetnej zabawy

Piasek kinetyczny to niezwykła masa plastyczna. Mini piaskownica zamknięta w małym pojemniku dająca nieograniczone możliwości. Możemy rozłożyć ją w dowolnym miejscu w dowolnym czasie. Zabawa piaskiem zawsze będzie udana.
Oprócz swojej niesamowitej plastyczności piasek kinetyczny pobudza wyobraźnię i kreatywność. To godziny wspaniałej, niekończącej się zabawy. Piasek jest również świetnym produktem do terapii rąk. Można go gnieść, ugniatać, przesypywać i nadawać mu kształt np. foremek, kroić i lepić a jego właściwości wciąż są takie same.To już kolejna masa plastyczna, która testujemy. Tym razem to gotowiec, jeden z wielu na rynku, piasek kinetyczny. Trudno przetestować wszystkie dostępne piaski, ale ten, mimo tego, że kupiony na chybił trafił, to okazał się niemal doskonały. Jest super plastyczny, świetnie się lepi, formuje a do tego rozpływa się w dłoni:)


Można z niego ulepić niemal wszystko. Dzisiaj powstał np. kolekcja kostek do gry. Kostki były różnej wielkości i posłużyły do wielu zabaw.

Piasek można również kroić na plastry.Można budować różne budowle.


Piasek cudownie przesypuje się między palcami. "Rozrywa się" niczym pianka lub gąbka:)


Do tego jest nietoksyczny i jak na piasek kinetyczny, dosyć tani. Został zakupiony w jednym z hipermarketów. Cena zakupu - 24 zł:)
 

p.s.
To nie jest wpis sponsorowany. Piasek został zakupiony i przetestowany we własnym zakresie:)

2 komentarze:

  1. Moja córka bardzo lubi się nim bawić :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moje dzieciaki uwielbiają wszelkie masy plastyczne, ale te wręcz pokochali:) Jest rewelacyjna!

      Usuń